SKU: #3496
Category: Computers & Peripherals , Cabinets
Availability: 50
Brand: iBall
Model Number: MT10
Availability: In stock
Minimum order quantity: 1
Maximum order quantity: 1
Listed date: 27th May, 2026
| Brand: | iBall |
| Model: | MT10 |
| Cabinet Type: | Mini Tower |
| Motherboard Support: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Power Supply: | Included SMPS (Top Mounted) |
| Cooling Support: | 80mm Rear Fan + Side Panel Support |
| Drive Bays: | 3 × 3.5" HDD, 2 × 2.5" SSD |
| Expansion Slots: | 4 |
| Front I/O Ports: | 1 × USB 3.0, 2 × USB 2.0, Audio & Mic |
| Max GPU Length: | Up to 330mm |
| Max CPU Cooler Height: | Up to 150mm |
| Color: | Black |
No review found.
Easy Return, Quick Refund. See more.